Za čitanje dokumenata trebate imati instaliran Adobe Reader

ODMORKO TIJEKOM ŠKOLSKE GODINE -

ŠSSGZ -

ODLUKA O PRODUŽENJU VALJANOSTI ZAHTJEVA -

ŠSSGZ -

SKIJANJE - ODMORKO ZIMA 2020. *GERLITZEN, 04. - 11.01.2020.* -

ŠSSGZ -

PLIVANJE - OSNOVNE ŠKOLE *ČETVRTAK, 21.11.2019.* -

ŠSSGZ -

PLIVANJE - SREDNJE ŠKOLE *ČETVRTAK, 05.12.2019.* -

ŠSSGZ -

RUKOMET - MLADIĆI SREDNJIH ŠKOLA *POČETAK, 23.11.2019.* -

ŠSSGZ -

Što je novo?
Ovaj tjedan
DokumentiOstalo srijeda
 ODLUKA IZVRŠNOG ODBORA - ODRŽAVANJE NATJECANJA
Osnovne školePlivanje Msrijeda
 PRIJAVLJENE EKIPE 5. do 8. razreda
Osnovne školePlivanje Žsrijeda
 PRIJAVLJENE EKIPE 5. do 8. razreda
Osnovne školeFutsal Mponedjeljak
 RASPORED 7. do 8. razreda - TREĆE RAZINE
Osnovne školeFutsal Mponedjeljak
 REZULTATI 7. do 8. razreda - DRUGE RAZINE
Osnovne školeKošarka Mponedjeljak
 RASPORED 7. do 8. razreda - TREĆE RAZINE
Osnovne školeKošarka Mponedjeljak
 REZULTATI 7. do 8. razreda - TREĆE RAZINE
Osnovne školeKošarka Žponedjeljak
 RASPORED 7. do 8. razreda - DRUGE RAZINE
Osnovne školeKošarka Žponedjeljak
 REZULTATI 7. do 8. razreda - DRUGE RAZINE
Osnovne školeOdbojka Mponedjeljak
 RASPORED 7. do 8. razreda - DRUGE RAZINE
Osnovne školeOdbojka Mponedjeljak
 REZULTATI 7. do 8. razreda - DRUGE RAZINE
Osnovne školeOdbojka Žponedjeljak
 RASPORED 7. do 8. razreda - DRUGE RAZINE
Osnovne školeOdbojka Žponedjeljak
 REZULTATI 7. do 8. razreda - DRUGE RAZINE
Osnovne školeRukomet Mponedjeljak
 RASPORED 7. do 8. razreda - DRUGE RAZINE - PROMJENA
Osnovne školeRukomet Žponedjeljak
 RASPORED 7. do 8. razreda - PRVE RAZINE - PROMJENA
Srednje školeFutsal Mponedjeljak
 RASPORED - DRUGE RAZINE
Srednje školeKošarka Mponedjeljak
 RASPORED - TREĆE RAZINE
Srednje školeKošarka Mponedjeljak
 REZULTATI - TREĆE RAZINE
Srednje školeKošarka Žponedjeljak
 RASPORED - DRUGE RAZINE
Srednje školeOdbojka Mponedjeljak
 REZULTATI - DRUGE RAZINE
Srednje školeOdbojka Žponedjeljak
 RASPORED - DRUGE RAZINE
Srednje školeOdbojka Žponedjeljak
 REZULTATI - DRUGE RAZINE
Srednje školeRukomet Mponedjeljak
 RASPORED - DRUGE RAZINE
Srednje školeRukomet Žponedjeljak
 REZULTATI - DRUGE RAZINE
Prošli tjedan
Osnovne školeŠah M15. studenog 2019.
 POZIV ZA PRIJAVU EKIPA 5. do 8. razreda
Osnovne školeŠah Ž15. studenog 2019.
 POZIV ZA PRIJAVU EKIPA 5. do 8. razreda
Osnovne školeKros M14. studenog 2019.
 BILTEN - 19/20 7. do 8. razreda
Osnovne školeBadminton M13. studenog 2019.
 REZULTATI 19/20 5. do 8. razreda
Osnovne školeBadminton Ž13. studenog 2019.
 REZULTATI 19/20 5. do 8. razreda
Osnovne školeKros Ž13. studenog 2019.
 BILTEN - 19/20 7. do 8. razreda
Srednje školeBadminton M13. studenog 2019.
 REZULTATI 19/20
Srednje školeBadminton Ž13. studenog 2019.
 REZULTATI 19/20
Osnovne školeRukomet M12. studenog 2019.
 REZULTATI 7. do 8. razreda - DRUGE RAZINE
Osnovne školeRukomet Ž12. studenog 2019.
 REZULTATI 7. do 8. razreda - DRUGE RAZINE
Osnovne školePlivanje M11. studenog 2019.
 POSEBNI PROPISNIK 5. do 8. razreda
Osnovne školePlivanje Ž11. studenog 2019.
 POSEBNI PROPISNIK 5. do 8. razreda
Osnovne školeTaekwondo M11. studenog 2019.
 POSEBNI PROPISNIK 5. do 8. razreda
Osnovne školeTaekwondo M11. studenog 2019.
 POZIV ZA PRIJAVU EKIPA 5. do 8. razreda
Osnovne školeTaekwondo M11. studenog 2019.
 PRIJAVNI OBRAZAC 5. do 8. razreda
Osnovne školeTaekwondo Ž11. studenog 2019.
 POSEBNI PROPISNIK 5. do 8. razreda
Osnovne školeTaekwondo Ž11. studenog 2019.
 POZIV ZA PRIJAVU EKIPA 5. do 8. razreda
Osnovne školeTaekwondo Ž11. studenog 2019.
 PRIJAVNI OBRAZAC 5. do 8. razreda
Srednje školeFutsal M11. studenog 2019.
 REZULTATI - DRUGE RAZINE
Srednje školeKošarka M11. studenog 2019.
 REZULTATI - DRUGE RAZINE
Srednje školeKošarka Ž11. studenog 2019.
 REZULTATI - DRUGE RAZINE
Srednje školeOdbojka M11. studenog 2019.
 RASPORED - DRUGE RAZINE
Srednje školeRukomet M11. studenog 2019.
 REZULTATI - PRVE RAZINE
Ovaj mjesec
Osnovne školeKros M8. studenog 2019.
 BILTEN - 19/20 4. do 6. razreda
Osnovne školePlivanje M8. studenog 2019.
 POZIV ZA PRIJAVU EKIPA 5. do 8. razreda
Osnovne školePlivanje Ž8. studenog 2019.
 POZIV ZA PRIJAVU EKIPA 5. do 8. razreda
Osnovne školeKros Ž6. studenog 2019.
 BILTEN - 19/20 4. do 6. razreda
Prošli mjesec
Srednje školeKros M31. listopada 2019.
 BILTEN - 19/20
Srednje školeKros Ž31. listopada 2019.
 BILTEN - 19/20
Osnovne školeKošarka M28. listopada 2019.
 REZULTATI 7. do 8. razreda - DRUGE RAZINE
Osnovne školeOdbojka M24. listopada 2019.
 REZULTATI 7. do 8. razreda - PRVE RAZINE
Srednje školeRukomet Ž24. listopada 2019.
 REZULTATI - PRVE RAZINE
Osnovne školeFutsal M21. listopada 2019.
 REZULTATI 7. do 8. razreda - PRVE RAZINE
Osnovne školeOdbojka Ž21. listopada 2019.
 REZULTATI 7. do 8. razreda - PRVE RAZINE
Osnovne školeRukomet M21. listopada 2019.
 REZULTATI 7. do 8. razreda - PRVE RAZINE
Srednje školeFutsal M21. listopada 2019.
 REZULTATI - PRVE RAZINE
Srednje školeOdbojka M21. listopada 2019.
 REZULTATI - PRVE RAZINE
Srednje školeOdbojka Ž21. listopada 2019.
 REZULTATI - PRVE RAZINE
Univerzalna Športska Škola 18. listopada 2019.
 PROGRAM 8.SIMPOZIJ ŠKOLSKI SPORT
DokumentiOstalo 17. listopada 2019.
 ODLUKA IZVRŠNOG ODBORA - PRIJAVA UČENIKA
DokumentiOstalo 17. listopada 2019.
 PRIJAVA
OdmorkoOdmorko zima 17. listopada 2019.
 SKIJANJE LETAK
OdmorkoOdmorko zima 17. listopada 2019.
 SKIJANJE PLAKAT
OdmorkoOdmorko zima 17. listopada 2019.
 SKIJANJE PRIJAVA
Osnovne školeOdbojka M17. listopada 2019.
 POSEBNI PROPISNIK 7. do 8. razreda
Osnovne školeOdbojka Ž17. listopada 2019.
 POSEBNI PROPISNIK 7. do 8. razreda
Osnovne školeRukomet M15. listopada 2019.
 POSEBNI PROPISNIK 7. do 8. razreda
Osnovne školeRukomet Ž15. listopada 2019.
 POSEBNI PROPISNIK 7. do 8. razreda
Srednje školeRukomet M15. listopada 2019.
 POSEBNI PROPISNIK
Srednje školeRukomet Ž15. listopada 2019.
 POSEBNI PROPISNIK
Osnovne školeRukomet M11. listopada 2019.
 PRIJAVLJENE EKIPE 7. do 8. razreda
Osnovne školeRukomet M11. listopada 2019.
 SUSTAV NATJECANJA 7. do 8. razreda
Osnovne školeRukomet Ž11. listopada 2019.
 PRIJAVLJENE EKIPE 7. do 8. razreda
Osnovne školeRukomet Ž11. listopada 2019.
 SUSTAV NATJECANJA 7. do 8. razreda
Srednje školeRukomet M11. listopada 2019.
 PRIJAVLJENE EKIPE
Srednje školeRukomet M11. listopada 2019.
 SUSTAV NATJECANJA
Srednje školeRukomet Ž11. listopada 2019.
 PRIJAVLJENE EKIPE
Srednje školeRukomet Ž11. listopada 2019.
 SUSTAV NATJECANJA
DokumentiOstalo 10. listopada 2019.
 ODLUKA O PRODUŽENJU VALJANOSTI ZAHTJEVA
Srednje školeOdbojka M10. listopada 2019.
 POSEBNI PROPISNIK
Srednje školeOdbojka Ž10. listopada 2019.
 POSEBNI PROPISNIK
Srednje školeKošarka M9. listopada 2019.
 REZULTATI - PRVE RAZINE
Srednje školeKošarka Ž9. listopada 2019.
 REZULTATI - PRVE RAZINE
Srednje školeOdbojka M9. listopada 2019.
 PRIJAVLJENE EKIPE
Srednje školeOdbojka Ž9. listopada 2019.
 PRIJAVLJENE EKIPE
Osnovne školeKošarka M7. listopada 2019.
 REZULTATI 7. do 8. razreda - PRVE RAZINE
Osnovne školeKošarka Ž7. listopada 2019.
 REZULTATI 7. do 8. razreda - PRVE RAZINE
Osnovne školeAtletika M4. listopada 2019.
 REZULTATI 7. do 8. razreda - I. KOLO
Osnovne školeOdbojka M4. listopada 2019.
 PRIJAVLJENE EKIPE 7. do 8. razreda
Osnovne školeOdbojka M4. listopada 2019.
 SUSTAV NATJECANJA 7. do 8. razreda
Osnovne školeOdbojka Ž4. listopada 2019.
 PRIJAVLJENE EKIPE 7. do 8. razreda
Osnovne školeOdbojka Ž4. listopada 2019.
 SUSTAV NATJECANJA 7. do 8. razreda
Srednje školeOdbojka M4. listopada 2019.
 SUSTAV NATJECANJA
Srednje školeOdbojka Ž4. listopada 2019.
 SUSTAV NATJECANJA
Osnovne školeFutsal M3. listopada 2019.
 POSEBNI PROPISNIK 7. do 8. razreda
Osnovne školeRukomet M3. listopada 2019.
 EKIPE DRUGE RAZINE NATJECANJA 7. do 8. razreda
Osnovne školeRukomet M3. listopada 2019.
 POZIV ZA PRIJAVU EKIPA 7. do 8. razreda
Osnovne školeRukomet Ž3. listopada 2019.
 EKIPE DRUGE RAZINE NATJECANJA 7. do 8. razreda
Osnovne školeRukomet Ž3. listopada 2019.
 POZIV ZA PRIJAVU EKIPA 7. do 8. razreda
Srednje školeRukomet M3. listopada 2019.
 EKIPE DRUGE RAZINE NATJECANJA
Srednje školeRukomet Ž3. listopada 2019.
 EKIPE DRUGE RAZINE NATJECANJA
Srednje školeAtletika M2. listopada 2019.
 REZULTATI - I. KOLO
Starije od dva mjeseca
Srednje školeFutsal M30. rujna 2019.
 POSEBNI PROPISNIK
Osnovne školeFutsal M27. rujna 2019.
 PRIJAVLJENE EKIPE 7. do 8. razreda
Osnovne školeFutsal M27. rujna 2019.
 SUSTAV NATJECANJA 7. do 8. razreda
Srednje školeAtletika Ž27. rujna 2019.
 REZULTATI - I. KOLO
Srednje školeFutsal M27. rujna 2019.
 PRIJAVLJENE EKIPE
Srednje školeFutsal M27. rujna 2019.
 SUSTAV NATJECANJA
Osnovne školeAtletika Ž26. rujna 2019.
 REZULTATI 7. do 8. razreda - I. KOLO
Osnovne školeKošarka M25. rujna 2019.
 POSEBNI PROPISNIK 7. do 8. razreda
Osnovne školeKošarka Ž25. rujna 2019.
 POSEBNI PROPISNIK 7. do 8. razreda
Osnovne školeOdbojka M25. rujna 2019.
 EKIPE DRUGE RAZINE NATJECANJA 7. do 8. razreda
Osnovne školeOdbojka M25. rujna 2019.
 POZIV ZA PRIJAVU EKIPA 7. do 8. razreda
Osnovne školeOdbojka Ž25. rujna 2019.
 EKIPE DRUGE RAZINE NATJECANJA 7. do 8. razreda
Osnovne školeOdbojka Ž25. rujna 2019.
 POZIV ZA PRIJAVU EKIPA 7. do 8. razreda
Srednje školeKošarka M25. rujna 2019.
 POSEBNI PROPISNIK
Srednje školeKošarka Ž25. rujna 2019.
 POSEBNI PROPISNIK
Srednje školeOdbojka M25. rujna 2019.
 EKIPE DRUGE RAZINE NATJECANJA
Srednje školeOdbojka Ž25. rujna 2019.
 EKIPE DRUGE RAZINE NATJECANJA
DokumentiOstalo 24. rujna 2019.
 VRTIM ZDRAVI FILM
Osnovne školeKošarka M23. rujna 2019.
 PRIJAVLJENE EKIPE 7. do 8. razreda
Osnovne školeKošarka M23. rujna 2019.
 SUSTAV NATJECANJA 7. do 8. razreda
Osnovne školeKošarka Ž23. rujna 2019.
 PRIJAVLJENE EKIPE 7. do 8. razreda
Osnovne školeKošarka Ž23. rujna 2019.
 SUSTAV NATJECANJA 7. do 8. razreda
Srednje školeKošarka M23. rujna 2019.
 PRIJAVLJENE EKIPE
Srednje školeKošarka M23. rujna 2019.
 SUSTAV NATJECANJA
Srednje školeKošarka Ž23. rujna 2019.
 PRIJAVLJENE EKIPE
Srednje školeKošarka Ž23. rujna 2019.
 SUSTAV NATJECANJA